KONST / Litografier / Litografi 8102128
nr 810 2128
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Litografi, Lasse Åberg (f. 1940), 30/100, signerad, motivets mått: 42x55
måndag 25 februari 2013
kl 18:36:22
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg